3d panoramax

İşyeri, Tesis ve Ürün Tanıtımında En Etkili Görsel Yöntem

3D Panorama (360 Derece, Sanal Tur) aktif ziyaretçilerin mekanı 3 boyutlu algılamasını sağlayarak, sanki oradaymış hissi veren en etkili, yeni görsel tanıtım yöntemidir. Ayrıca görüntü kalitesi, kullanım hızının videodan çok daha yüksek olması nedeniyle de özellikle tercih edilmektedir.

Sürekli, etkili bir tanıtım hem zaman, hem de maliyet açısından sizleri zorlarken; 3D Panorama (360 Derece, Sanal Tur) hizmetiyle internet ortamından çok sayıda müşteriye, çok hızlı ve etkileyici bir şekilde ulaşabilir; tarafımızdan hazırlanan bu görsel çalışmayı senelerce kullanarak sürekli olan tanıtım maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.

Görüntü 360 derece algılandığından dolayı, müşterileriniz mekanınızı bizzat ziyaret etmiş olacak, bu sanal turu kendisi yönlendirebilecektir. Yani kullanıcılarınız, seyir esnasında istediği yöne gidebilecek, ihtiyaç duyduğunda sanal turu durdurarak mekanınızı detaylı bir şekilde izleyebilecek, istediği bölümü zoom özelliğinden yararlanarak daha yakından inceleme olanağına sahip olacaktır.

İletişim teknolojisinin ve teknik olanakların bu denli geliştiği günümüz çağında, reklam ve tanıtımın hayati önem taşıdığı yadsınamaz bir gerçekliktir. İşyeri, tesis, ürününüzü tanıtmak, ilgi uyandırmak, müşterilerin tercihlerini etkileyebilmek ancak doğru tanıtım kanallarını seçebilmekle mümkündür. En etkili, yeni görsel tanıtım yöntemi olan 3D Panoramik görüntüyle tanıtımınızı yapalım.
Ayrıca istenildiği takdirde tarafımızdan hazırlanan panoramik görüntülere, ses ya da müzik eklentileri yapılabilmektedir.

 

Her türlü iç - dış mekanın bilgisayar, internet ortamında interaktif olarak yukarı, aşağı, sağa sola…

DEVAMI

3d Panoramik İzmir fotoğrafları. Fotoğraflar 360 derece tekniğiyle çekilmiştir.…

DEVAMI

3D Panorama, Html5 ve Flash Player kullanılarak yayımlanmakta, bu nedenle bütün bilgisayarlarda çal…

DEVAMI

YENİ VERSİYON Uşak Belediyesi ESKİ VERSİYONLAR Buğdaycı Harası Mom Hotel Özbosan Yapı Fua…

DEVAMI

Dünyanın heryerindeki potansiyel müşterilerinizin web siteniz aracılığıyla tesisinizin içinde dolaş…

DEVAMI

3D panorama fiyatları 3 boyutlu gezintide kullanılacak bölüm/mekan sayısıyla belirlenmektedir. Örneğ…

DEVAMI

360 derece fotoğraf özel projelerinizin sunumunda etkileyici olanaklar sağlar. Normal fotoğraftan ço…

DEVAMI

profesyonel web sitesi

mod-dijital-katalog

3d panorama

destek

seo calismasi