İthaki Ajans, yüksek kaliteli iş beklentisindeki firmalara hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Kalite Koşulları;

Fotoğraf

Müşterimiz tarafından verilen fotoğrafların kalitesi belirleyicidir. Web sitelerinden kopyalanmış, amatör çekimlerle elde edilen fotoğraflar işin kaltesini belirli oranda düşürecektir. Firmamız tarafından temin edilen yüksek kalite fotoğraflar lisanlarıyla satın alınmakta veya profesyonel stüdyoda çekilmektedir.

Zaman

Sektörümüz özel imalata dayalıdır. Bizden istediğiniz her türlü iş sizin için özel olarak imal edilmektedir. Normal imalat süresinin altında talep edilen işlerde kalite düzeyi olumsuz etkilenebilir.

Döküman

Gönderdiğiniz metinlerin kalitesi işin toplam kalitesini de etkileyecektir. Firmamız talebiniz durumunda profesyonel metin yazımı hizmeti sunmaktadır.

Fiyat

Yaptığımız web sitelerinde kullandığımız tüm eklentiler, fotoğraflar lisanslarıyla satın alınmaktadır. Fiyattaki düşmeler bu kalite unsurlarından feragat etmeden mümkün olmayacaktır.

Tasarım

İşin görsel boyutu sizinle tasarımcılarımızın ortak çalışması sonucu ortaya çıkmaktadır. Sizin sektörel bilginiz ve istekleriniz, bizlerin tasarım ve reklam yeteneğimizin birleşimi sonucu belirleyecektir. Görsellik düzleminde iki kuşaktır hizmet veren bizlere güvenmeniz işin kalitesini yükseltecektir.

  • Blog

    Web'de Yenilikler, güncellemeler, değişiklikler ve çeşitli bilgileri bulabileceğimiz sayfalarımız.

  • Destek Sayfaları

    Bizden aldığınız hizmetlerde karşılaşabileceğiniz sorunlar veya gereksinim duyabileceğiniz diğer...

  • Profesyonel Web Sitesi Fiyatı

    Kurumsal firmalar için hazırlanmış, cep telefonları ve tabletlerde de çalışan profesyonel bir...