Firma olarak deneyimimiz 40 yılı aşmaktadır. 1949 yılında Hasan Ali Bilikvar, askerlik görevi sırasında tanıştığı matbaacılık mesleğini, başta İzmir Basımevi olmak üzere İzmir'deki çeşitli matbaalarda çalışarak sürdürmüş ardından 1964 yıllında Güneş Matbaasını (Kemeraltı-İzmir) açarak ticari faaliyetine başlamıştır.

Zaman içinde faaliyet alanımız, grafik tasarım, web tasarım, profesyonel fotoğraf çekimi, dijital katalog düzleminde gelişerek bugüne gelmiştir.

Reklam teknolojisinin; kurşun hurufatlardan bilgisayar klavyelerine, el pedallarından dijital baskı sistemlerine; Tasarım araçlarının Letrasetlerden bilgisayar programlarına değin gerçekleşen bütün değişimini bizzat yaşadık. 40 yılı aşan bilgi ve deneyim birikimini, bugün yaptığımız işlerde sizin için kullanıyoruz.

Yüksek teknolojinin her geçen gün matbaa sektörüne girmesi, pazarın yapısının ve buna bağlı olarak firmaların beklentilerinin değişmesini dikkate alan firmamız 1995 yılında yapısal bir dönüşüme başlamıştır. Bu süreçte temel anlayışımız; mal satan bir firmadan hizmet veren firmaya dönüşmek olmuştur. Bugün artık "kurumsal hizmet" veren bir firma olduğumuzu gönül rahatlığıyla ifade edebiliriz

Değerli ustalarımız Macar Mustafa ve Ressam Hüseyin'i saygıyla anıyoruz...

matbaa-tarihi-1matbaa-tarihi-4matbaa-tarihi-2matbaa-tarihi-3

 

  • Web Site Fiyatları

    Web sitesi yaptırırken en önemli adım beklentilerinize uygun kodlamaya karar vermektir. Temelde...

  • Web Site Örnekleri

    Aşağıda web site tasarım ve/veya uygulama çalışma örneklerimizi bulabilirsiniz. Uygulaması yapılan web...

  • Web Site Tasarımı

    Profesyonel olarak hazırlanmış web siteleri hedef kitleye ulaşabilmenin en hızlı, en yaygın, en...