4.9 / 5 : 1

 
1
Teşekkür ederiz.

Firma kataloğu, firmanın kurumsal kimliğini taşıyan en önemli tanıtım aracıdır.

Markalaşmanın, günümüzde bu denli önemli olmasıyla birlikte; kurumsal kataloglar da firmaların temel ihtiyacı haline gelmiştir.

Kurumsal kataloglar, dizaynı, tasarımı, kullanılan formatıyla, firmanın vermek istediği mesajı, etkiyi anlatır. İçeriğiyle ise yine firmayı, sunulan ürün ya da hizmeti anlatarak; potansiyel müşteri ile doğrudan ilişki kurar. Var olan müşterileriniz ile bağlarınızı kuvvetlendirir.

1960'lı yıllardan beri izmir de matbaa sektöründe; broşür, katalog basımı, tasarımıyla ilgili hizmet veren firmamız, deneyimiyle firmanıza değer katan ürünler ortaya koymaktadır.

Katalog hazırlama sürecinde, firma iyi analiz edilmeli, seslendiği hedef kitle tespit edilerek; her yönüyle ihtiyaca uygun bir çalışma sunulmalıdır.

Hazırlanan çalışma, yaratılan tasarım ve tercih edilen formatla hedef kitle üzerinde ilgi uyandırarak, fark yaratabilmelidir. Ayrıca içerik okunaklı, anlaşılır ve bilgi kalabalığından uzak; kısa, öz ifade şekliyle hazırlanmalıdır.

İthaki Ajans, kurumsal kataloglarınızı yukarıdaki tüm detayları titizlikle uygulayarak; kaliteli malzeme ve baskı tekniği kullanarak hazırlamaktadır.

Son Katalog Çalışmalarımız

  • Blog

    Web'de Yenilikler, güncellemeler, değişiklikler ve çeşitli bilgileri bulabileceğimiz sayfalarımız.

  • Destek Sayfaları

    Bizden aldığınız hizmetlerde karşılaşabileceğiniz sorunlar veya gereksinim duyabileceğiniz diğer...

  • Profesyonel Web Sitesi Fiyatı

    Kurumsal firmalar için hazırlanmış, cep telefonları ve tabletlerde de çalışan profesyonel bir...